İnşaat Projeleri Konut Projeleri

Yeni İnşaat Projeleri

Çevremizde gördüğümüz tüm yapılar (evler, iş merkezleri, siteler, binalar, projeler vb.) hemen hemen benzer aşamalardan geçmektedir. İnşaatı bitmiş yapılar, tüm aşamalardan geçmiş ve bizler tarafından kullanılmaya hazır hale gelmiş demektir. Bu şekilde başlangıç ve bitiş tarihi belli, uzman kişilerin ve çalışanların iş birliği içerisinde oluşturulan projelere, inşaat projeleri denir. İnşaat projelerinin bahsettiğimiz tüm evre ve koşullardan geçerek eksiksiz bir yapıyı ortaya çıkması beklenir.

Nexonya olarak inşaat projelerinde fark yaratmaya devam ediyoruz. İnşaat projelerinde geleneklere bağlı ve yeniliklere açık hizmetler sunuyoruz. Sürekli gelişen ve öğrenen yapımızla inşaat projelerine, villa projelerine ve konut projelerine katkı sağlayarak hizmet vermekteyiz. İnşaat projelerimize bakacak olursak;

Hayatın Merkezinde Element

Hayata farklı bakmaya, size özel fırsatlarla yaşam kalitenizin çıtasını yükseltmeye, eşsiz doğa manzarasına, sağlıklı yaşamaya, kısacası hayatınızı bambaşka yaşatacak bir inşaat projesidir. 3521 m² peyzaj alanı ile 72 komşunuzla keyifli zaman geçireceksiniz. Element 1de basketbol sahası, çocuk oyun alanları gibi birçok sosyal alan bulunmaktadır. Güven ve huzur içinde aileniz ve çocuklarınızla yeni eviniz sizleri bekliyor.

Yaşamın Elementi, Element 2

Nexonya’nın en çok tercih edilen Element projesinde 2. etaba geçildi. İnşaat projemiz, modern mimarisiyle sizlere konforlu alan sunmaktadır. Konut projelerinde sahip olacağınız ayrıcalıkların başında, merkezi konum ve sosyal alanlar gelmektedir. Bununla birlikte, inşaat projesinde ön talep fırsatlarımız da devam etmektedir. Son teknoloji ile üretilen ve yüksek deprem güvenliğine sahip projemiz, sizlere bir evden daha fazlasını sunuyor.

Boğazın İncisi Bonega

Yüksek kalite ve mimari donanımlarla inşa edilen Bonega, “İstanbul’un gerdanında yeni bir inci “ olarak yerini almaktadır. İnşaat projesinde kullanılan yapı ürünlerinde estetik kriterler ve dayanıklılık dikkat çekmektedir. Önü tamamen açık üç cephesiyle, her katında Beylerbeyi’nden İstanbul’a farklı bir pencereden bakacaksınız. İnşaat projesinin sunmuş olduğu kalite, en az konumu kadar sizi kendine çekecektir.

Yaşam Vadisi Fergana

Nexonya’nın gözbebeği inşaat projesi Fergana, insan ve çevre odaklı bir kurguya sahip sağlıklı evdir diyebiliriz. Maltepe konut projemiz, şehir içinde daire başına 25 m² bahçe alanıyla yeşillikler içinde bir yaşam sunmaktadır. Fergana inşaat projesinin ayrıcalıklarından biri de sizlere inanılmaz bir manzara olan Prens Adaları’nı seyretme zevkini sunmamızdır. Fergana; konumu, manzarası ve büyüleyici konsepti ile rüya gibi bir yaşam sizi bekliyor.

Nexonya olarak inşaat ve konut projelerinde sizlere eşsiz mimarisi, konforu, konsepti ve manzarası ile birçok proje sunuyoruz. Proje sayfalarımıza giderek projeler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Konu hakkında aklınızda oluşabilecek soruları bizimle iletişime geçerek giderebilirsiniz.