MÜŞTERİ TALEP FORMU

Projelerimiz

Kurumsal
Nexonya Hakkında

Nexonya

Nexonya, tecrübeli yönetim ve teknik kadrosuyla 40 yılı aşkın süredir kazandığı deneyimleriyle inşaat sektöründe faaliyet gösteren, modern, çağdaş teknolojik donanımı, kalitede güven ve hızlı hizmet anlayışı ile çalışan bir kuruluştur.

Nexonya İnşaat 2018 yılında tüm yatırımlarını inşaat alanında nitelikli konut projeleri üretimine yönlendirerek, başta yapı sektörü olmak üzere elde ettiği tecrübe ve alt yapı ile konut üretimine devam etmektedir.

Geleceğini köklü ve kalıcı değerlerinden oluşan temel üzerine çağdaş ve ilerici bir yaklaşımla oluşturan Nexonya, tecrübeli yönetim ve teknik kadrosuyla hizmet vermektedir.

“Nexonya’da Yaşam Var” mottosuyla faaliyetlerine devam eden firma “insanca yaşamak, birlikte başarmak, akil, adil, azimli ve erdemli olmak” prensipleriyle, kullanıcılarına standartların üstünde yaşam alanları kazandırmanın gururunu yaşamaktadır.

Hedefimiz; Müşteri hizmetlerinde tercih edilen, kalitede güvenilen, rekabette öncü olan, ilkleri başaran bir firma olmaktır. Nexonya olarak temel amacımız; kaliteli, konforlu, kullanışlı pratik ve estetik yaşama alanlarına yönelik yapıları müşterilerimizin beğenilerine sunmaktır.

Nexonya


İletişim

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sizi Arayalım