MÜŞTERİ TALEP FORMU

Projelerimiz
Nexonya Element

Yaşam Element’inde 2. etap yükseliyor

Yeni nesil mimari donatılarıyla kullanıcılarına konfor sunan Nexonya’nın yoğun talep gören konut projesi Element’de ikinci etaba geçildi.
Element 2 modern dizaynı, sosyal donatıları ve merkezi konumuyla kullanıcılarına avantaj sunarken, projede ön talep fırsatları da devam ediyor.

Konforu hissedeceksiniz

Konut projesinin sosyal donatıları arasında; havuz, çocuk parkı, kamelya, basketbol sahası, teras park dinlenme alanı, hobi odasının yanı sıra projede 7/24 güvenliği sağlayan kapalı devre kamera sistemi yer alıyor.
Ayrıca her daire için kapalı otoparktan çift asansörle daireye çıkış imkânı da sunuluyor.
Yüksek deprem güvenliğine sahip ve son teknoloji ile üretilen Element 2, sizlere bir evden daha fazlasını sunuyor.
• Element 2, toplam 3 bin 915,34 metrekare arsa üzerinde hayata geçiyor.
• İnşaat projesinde konutlar; 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden oluşuyor.
• 15 ve 9 katlı 2 blok halinde tasarlanan Element 2 projesinde; 37 adet 1+1, 41 adet 2+1, 14 adet 3+1 olmak üzere toplam 92 adet daire bulunuyor.

Hayata açılan kapınız olacak...

İnşaat çalışmaları hızla devam eden Element 2, yüksek deprem güvenliğine sahip. Son teknoloji ile hayata geçirilen proje, kullanıcılarına bir evden daha fazlasını sunuyor.
Çocuklarınız konut projemizin geniş bahçe alanı ve oyun parkında dilediklerince oyun oynayıp vakit geçirirken, size de keyifle yürüyüşler yapıp kamelya alanında dinlenebilirsiniz.

Modern mimarinin ve estetiğin kaliteli birlikteliği

Hem güvenli hem konforlu hem de oldukça şık detaylarla bezeli, yeni nesil mimarinin örnek konut projelerinden Nexonya Element 2’de.
Stil sahibi detaylar, yaşam alanlarını zenginleştiren dokunuşlar ve aradığınızdan fazlasını burada bulacaksınız.

Şehir içinde huzurlu bir yaşam

Sosyal donatılarıyla şehrin tam ortasında ama şehrin karmaşasından uzak bir dünya sunan Element 2 konut projesinde, ailenizle ve sevdiklerinizle huzur içinde yaşayabilirsiniz.

İhtiyacınıza göre dizayn edildi

1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden oluşan inşaat projesinde , ihtiyacınıza göre daire seçenekleri yer alıyor. Peki ya siz çekirdek aile misiniz? Yoksa geniş aile mi? 😊

Yazın havuz keyfi

Tatili kim sevmez ki? Hele bir de tatil yanı başımızdaysa… Element 2’de yer alan açık havuzla yazın her gün size tatil olacak. Çocuklarınızla doyasıya yüzüp eğlenirken komşularınızla da havuz başında tadına doyulmaz sohbetler gerçekleştirebilirsiniz.

Finansın merkezine yakın olabilirsiniz

Element 2’nin merkezi konumuyla günlük hayatın hızına kolaylıkla yetişebilirsiniz. Dudullu Metro İstasyonu’na yürüme mesafesinde olan inşaat projesi, finans merkezine yakınlığıyla da dikkat çekiyor.

Yatırım fırsatı sunuyor

Sosyal donatıları ve merkezi ulaşım kolaylığıyla bölgenin yükselen inşaat projesi, İstanbul’da finansın kalbinin atacağı merkeze yakınlığıyla da hem oturum hem de yatırım için önemli bir fırsat sunuyor.

Hayat sporla güzel, spor Element’te güzel

“Bir yerde hayat varsa bizde varız” mottosuyla hayata geçirilen Nexonya’nın Element 2 konut projesinde ; basketbol sahası, yürüyüş yolları gibi parkurlar hayatı sporla güzelleştiriyor.

Proje Detayları

Proje Detayları için Resmi websitesini ziyaret edebilirsiniz.

Proje Websitesine Git