MÜŞTERİ TALEP FORMU

Projelerimiz

Başkanın Mesajı

Kıymetli paydaşlarımız,

Nexonya markasının gücü, 40 yılı aşkın süredir yapı ve inşaat sektöründe kazandığımız tecrübelerin bir neticesi olarak ortaya çıkmıştır.

Ailemizin ikinci kuşak genç temsilcileri olarak kurmuş olduğumuz bu yapıda, yenilikçi bakış açımızla birlikte var olduğumuz değerlerimizi de koruyarak bildiğimiz işi en iyi şekilde yapma gayesiyle ilerliyoruz.

Temelleri sağlam olan her şey, gelecekte de sağlam kalmaya devam edecektir. Biz de bu bakış açısıyla hem firmamızı kurarken ve de altına imza attığımız her bir projemizi inşa ederken temellerini oldukça sağlam attık.

Konut ya da villa yapılarımızı oluştururken daha en başında “yaşam mimarları” dediğimiz proje uzmanlarımızla, alanında deneyimli mühendislerimizle ve doğru paydaşlarla çalışarak yaşam alanlarımızı inşa ediyoruz.

Ali Koray Vural

Yalnızca dört bir yanı duvarlarla çevrili olan bir yapılaşmadan ziyade, “Nexonya’da Hayat Var” derken, tutkuyla dizayn ettiğimiz projeleri hayata geçiriyoruz. Ve her bir kullanıcımızın mutlu bir şekilde yaşayacağı, hem ailesiyle hem de sevdikleriyle daha fazla mutluluğu paylaşabilecekleri, sunduğumuz konforlu donatılarla komşularıyla da sosyalleşebilecekleri “yaşayan yapılar” tasarlıyoruz.

Hayata geçirdiğimiz her bir projede, yeni istihdam alanları oluşturmanın gururunu yaşıyoruz. Ürettiğimiz marka projelerle yer aldığımız her konuma artı değer katmaya çalışıyoruz. Ve gelecek yıllarda da sektörümüze ve şehirlerimize marka projeler kazandırmaya devam edecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Doğru yatırım hamleleri ve istikrarlı büyüme hedefimizle birlikte, stratejik konumlandırmalarımızla da daha iyisini yapmak için araştırmaya ve inovatif gelişmenin gücüne inanıyoruz.

Ve biliyoruz ki, inşaat sektörü dinamik bir sektördür. Firma olarak içinde bulunduğumuz bu sektörün dinamizmine yön verecek ve bu doğrultuda genç bir bakış açısıyla ürettiğimiz her yapıda, sektörümüze ilham kaynağı olacak şekilde faaliyetlerimize devam edeceğiz.

Saygılarımla
Nexonya Yönetim Kurulu Başkanı
Ali Koray Vuralİletişim

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sizi Arayalım