MÜŞTERİ TALEP FORMU

Projelerimiz

Kurumsal
Tarihçe

Nexonya İnşaat olarak, 1980 yılından beri içerisinde bulunduğumuz inşaat sektöründeki başarılı çalışmalarımızdan aldığımız güç ve özgüvenle başlattığımız projelerimizde “İnsanca yaşamak, birlikte başarmak, akil, adil, azimli ve erdemli olmak” prensipleriyle siz değerli müşterilerimize standartların üstünde yaşam alanları kazandırmanın gururunu yaşıyoruz. 

Nexonya İnşaat

Hizmet hayatının başından itibaren yönetim ve personel, mühendisler ve işçiler hep birlikte omuz omuza çalışmış, bu da Nexonya’nın samimi ve işbirlikçi yönetim şeklinin temelini atmıştır.

Nexonya'nın sunduğu kapsamlı hizmet yelpazesinde; tasarım ve satınalmadan; inşaat, üretim, kurulum, operasyon, bakım ve yönetime kadar faaliyetler yer almaktadır.

Nexonya faaliyetlerinin temelinde, şirket genelinde tanımlanan değerler yatar. Her Nexonya Çalışanı, üstlendiği görevleri, bu değerleri düşünerek yerine getirir ve bunun başarımızda önemli bir paya sahip olduğunu bilir.

Merkezi İstanbul’da bulunan Nexonya, Türkiye’nin en yüksek değere ve güvenilirliğe sahip markalarından birisi olarak kalıcı bir miras olmaya devam etmektedir.

Nexonya


İletişim

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sizi Arayalım