MÜŞTERİ TALEP FORMU

Projelerimiz

Nexonya
Satış Sonrası Destek

Projenin her aşamasında odaklandığımız en önemli konu müşterilerimizin memnuniyeti ve bu memnuniyetin sürekliliğidir. Bunun için her şeyden önce müşterilerimizle aramızda etkin bir iletişim ortamı kurmayı hedefliyoruz. Bu iletişim, konut satış sözleşmesi ile başlıyor, proje yapımı sürecinde ve sonrasında aynı hassasiyetle sürdürülüyor. Konutlarının tesliminden sonra, site yönetiminin oluşturulması, temel hizmetlerin düzenlenmesi süreçlerine 1 yıl boyunca hızlı ve etkin bir çalışma ile destek veriyoruz.

Garanti ve Teknik Destek

Konutların içerisinde kullanılan ve üreticilerinin garanti kapsamında olan ürünler garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile birlikte konut sahiplerine teslim edilmektedir. Ev donanımının güvenli ve uzun ömürlü kullanımı ile ilgili gerekli bilgiler teknik birimimiz aracılığı ile verilmekte böylece konut ve kullanıcısı arasındaki uyum süreci sorunsuz bir biçimde tamamlanmaktadır.

Nexonya Satış Sonrası Hizmet Birimi pazar günleri hariç her gün mesai saatleri içerisinde hizmet vermektedir. Daire sahiplerinin teknik destek ihtiyaçlarına hızlı ve etkin biçimde cevap verilmekte, en geç 24 saat içerisinde müşteriye ulaşılmakta ve mümkün olan en hızlı şekilde, üst düzey işçilik kalitesiyle gerekli müdahale yapılmaktadır.

Nexonya


İletişim

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sizi Arayalım