MÜŞTERİ TALEP FORMU

Projelerimiz

Nexonya’dan Duyurular
Nexonya’dan Duyurular

Element 1’de teslimler başladı

Konforlu yapısı, sosyal donatıları ve merkezi konumuyla Ümraniye Dudullu’da yükselen Nexonya Element 1’de tapu teslimleri başladı.

Tel: 444 0 257

E-mail: info@nexonya.com

Nexonya


Yaşam Element’inde 2. etap yükseliyor

Ümraniye Dudullu’da 15 ve 9 katlı 2 blok halinde tasarlanan Nexonya Element 2 ise; 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden oluşuyor. Projede toplam 92 adet daire yer alıyor. İnşaat çalışmaları hızla devam eden Element 2’de ön talep fırsatları kullanıcıları bekliyor.

>

Tel: 444 0 257

E-mail: info@nexonya.com

Nexonya


Nexonya 33. Marmaris Yarış Haftası’na sponsor oldu

Marmaris Uluslararası Yat Kulübü tarafından düzenlenen 33’üncü Marmaris Uluslararası Yarış Haftası (33rd Marmaris International Race Week) 22 Ekim – 28 Ekim 2022 tarihleri arasında gerçekleştirildi. Etkinliğe Nexonya sponsor oldu.

Nexonya bu sene düzenlenen organizasyonda beş gün boyunca kendi teknesiyle de yarışlarda boy gösterdi.

Yüzlerce yelkenin denize açılmasıyla birlikte muhteşem bir görsel şova dönüşen yarışlar, Marmaris’in eşsiz kıyılarından verilen ilk startla heyecan doruklara ulaşırken, yelkenlerin mücadelesi beş gün boyunca sürdü.

Kıyasıya rekabetin olduğu yarışlar, Nexonya Yarış Günü’nün ardından düzenlenen ödül töreniyle sona erdi.

Nexonya


Nexonya Yönetim Kurulu Başkanı Ali Koray Vural Fortune Dergisi’ne değerlendirmelerde bulundu.

Yılın İş Liderleri özel kapağı ile yayınlanan Türkiye’nin prestijli ekonomi dergilerinden Fortune’un Aralık 2022 sayısında görüşlerini aktaran Nexonya Yönetim Kurulu Başkanı Ali Koray Vural, 2023 hedefleriyle ilgili de bilgileri aktardı.

Ali Koray Vural; “Sektörümüzde markalı konut ve villa projeleriyle daha çok konuşulan bir firma olacağız. Mevcut projelerimizle birlikte yeni konut projelerimize de yatırım yapmaya devam edeceğiz” diye ifade etti.

Detay
Nexonya