MÜŞTERİ TALEP FORMU

ProjelerimizNexonya Adatepe

İstanbul, Anadolu Yakası’nda bulunan Maltepe ilçesinin nezih semtlerinden Adatepe’de yer alan Nexonya Adatepe konut projesi, 1 blok üzerine inşa edildi. Toplam 26 daire olarak hayata geçirilen yapıda, kullanıcıların konforlu yaşamı ise çoktan başladı.

Tek bloklu bir yapı olarak yükselen Nexonya Adatepe projesinin toplam inşaat alanı: 4.814 metrekaredir.

Kapalı otoparkı da bulunan proje, daire sahiplerine kolaylık sağlıyor.

Maltepe’de yaşam bir başka

Anadolu Yakası’nın en merkezi lokasyonlarından olan Maltepe’de yaşam bir başkadır! Çünkü İstanbul’un birçok lokasyonuna ulaşım kolaylığı sağlayan bir konumda olması nedeniyle bölge sakinleri için oldukça avantajlı durum sunar.

Otoban yolunu, E5 hattını, minibüs caddesi ve sahil yolunu çok kısa mesafelerle bağlayan Maltepe, çok yönlü bir ilçedir.

Hem yazın hem kışın kültür ve sanat etkinliklerinin eksik olmadığı, renkli festivallere ev sahipliği yapan, 7’den 70’e her yaştan insanın uzun sahil hattın boyunca yürüyüş yapabildiği bir yerdir Maltepe.

Aynı zamanda sağlıklı yaşam için bisiklet yolunun da bulunduğu sahil şeridinde farklı spor branşlarını kolaylıkla yapabileceğiniz alanlar da bolca yer alır.

Deniz havasını içinize çekeceğiniz, karşıda adalar manzarasına karşı piknik yapabileceğiniz yeşil alanlarıyla günün tadını keyifle çıkabileceğiniz donatılardan faydalanabileceksiniz.

Konforlu hayat herkesin hakkı

Tüm bu yönleriyle Maltepe – Adatepe’de bulunan Nexonya’nın 26 konutluk özel projesi, kullanıcılarının konforlu bir hayat sürmesi için büyük kolaylık sağlayan bir konumda planlandı.

Yeni nesil tekniklerle inşa edilen projede, daireler hem kalabalık aileler için hem de çekirdek ailesiyle birlikte yaşayanlar için ideal büyüklükte dizayn edildi.

Adalar manzaralı bir konuma sahip bulunan projede 6+1 dublex daire seçeneği yer alırken, ayrıca 4+1 ve 3+1 konut seçenekleri de yer aldı.