MÜŞTERİ TALEP FORMU

Projelerimiz

Nexonya
İnovasyon

Nexonya, kuruluşundan bu yana dahil olduğu projelerde, tasarım ve mühendislik hizmetlerini en üst düzeyde sağlamayı başarmış, bu alanda yeteneklerini sürekli geliştirmek için inovasyon ve AR-GE çalışmalarına değer vermiştir. Nexonya’nın tasarım ve mühendislik uzmanlığı bünyesinde; mimari, inşaat, yapı, elektrik, enstrümantasyon, makine, proses ve kontrol sistemleri mühendislikleri bulunmaktadır.

Ar-ge Çalışmaları

Nexonya, yıllardır süregelen tasarım ve inovasyon kültürünü sürdürmek ve tecrübeli kadrosuyla yürüttüğü tasarım ve mühendislik faaliyetlerini daha geniş bir organizasyon altında toplamak amacıyla 2019 yılında Merkez Ofis’te Nexonya Tasarım Merkezi’ni kurmuştur.

Tasarım Merkezi, inşaat ve endüstriyel yapı projelerinde, yeni arz edilecek tüm tasarım projelerinin genel tasarım, geliştirme, inovasyon ve mühendislik çalışmalarının; tasarımların teklif aşamasından uygulama safhasına kadar geçen sürecin; ve üretim süreçlerinde iyileştirme ve verimliliği arttırmaya yönelik çalışmaların yönetimini üstlenmektedir.

Nexonya


İletişim

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sizi Arayalım